Czym do ślubu - wybór pojazdu ślubnego

Czym do ślubu? No właśnie… Przygotowania do ślubu idą pełną parą. Czas pomyśleć i o tym.
Z doświadczenia, wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie samochodu do stylizacji całej uroczystości. Będzie on wtedy nie tylko pojazdem, który przewiezie nas z miejsca na miejsce, ale także doskonałym elementem dodającym elegancji i oryginalności.
 
Na co w się zdecydować?
 
Bardzo popularne są klasyki, czyli BMW, Mercedes, coraz częściej spotkać możemy również Porsche Cayenne. Nie brakuje również ślubów w stylu retro. Tutaj jako pojazd do ślubu sprawdzą się oczywiście takie legendy motoryzacji jak Warszawy czy Syrenki. Najlepiej w klasycznym żółtym lub beżowym kolorze. Osoby z dużym poczuciem humoru mogą zdecydować się na „Malucha”, „Garbusa” lub "Dużego Fiata".
 
Jeśli chcielibyśmy, aby nasz dzień był wyjątkowy i romantyczny to nic lepiej nie podkreśli klasycznej aranżacji, jak bryczka zaprzężona w dwa piękne rumaki. Niestety wybór ten uzależniony jest zwykle od warunków atmosferycznych.
 
A co wybrać, gdy mamy ochotę na odrobinę ekscentryzmu? Wynajęcie długiej, ekskluzywnej limuzyny w białym, czarnym lub różowym kolorze na pewno przykuję uwagę gości weselnych. Ekstrawagancji nie zabraknie, gdy z miejsca zaślubin pod sale weselną Para Młoda podjedzie w krwistoczerwonym Ferrari.
Dobrze dobrany pojazd może stanowić także tło dla Nowożeńców w czasie plenerowej sesji ślubnej.
 
Zachęcamy Państwa do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii zdjęć. Znajduje się tutaj zbiór zdjęć pojazdów do ślubwu, konanych przez naszego fotografa z różnych miejscowości województwa mazowieckiego, głównie: Warszawa, Sochaczew, Błonie, Grodzisk mazowiecki, Pruszków i okolice. Mamy nadzieję, że to zestawienie zdjęć zainspiruje Państwa do wyboru odpowiedniego pojazdu, który będzie towarzyszył przyszłej Parze Młodej w pierwszych chwilach nowej drogi życia. Mamy również małą niespodziankę – bardzo nietypowy ślubny pojazd – ale co to będzie - musicie zobaczyć sami :)
 
Więcej zdjęć znajdziecie Państwo tutaj
 

Fotoreportaże

Miejsca

User Login