Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/videobitpl/domains/ulubionyfotograf.pl/public_html/images/104
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/104

Plener Arkadia

Arkadia koło Nieborowa to piękny park położony około 30 minut drogi od Żyrardowa w kierunku zachodnim. Ogrody te założone zostały na przełomie XVIII i i IXX w i mimo lat zachowały swój pierwotny kunszt i elegancję. A może właśnie dzięki upływowi czasu zyskały dodatkowy czar i tajemniczość. Te wszystkie cechy mają odzwierciedlenie w realizowanych tam przez nas sesjach zdjęciowych. Zalesione uliczki, piękne, naturalne tło, bogactwo i różnorodność.

Z uwagi na bliskie położenie sesję zdjęciowe realizujemy tam najczęściej dla par z okolic miast Łowicz, Żyrardów i Skierniewice ale niewątpliwy urok tego miejsca wynagrodzi także konieczność przejazdu np. z Warszawy. Są to najczęściej plenery ślubnych sesji fotograficznych, jednak miejsce sprawdza się także doskonale na potrzeby np. chrztu lub okazjonalnych sesji rodzinnych czy fotografii dziecięcej.

Jak daleko:

  • Żyrardów - 40km około 30 min drogi
  • Warszawa - 85km około godziny drogi

 

Jakie sesje zdjęciowe warto tu zrealizować:

  • Ślub sesja plenerowa - z uwagi na piękno natury, w szczególności w okresie letnim, wiosennym i jesienią. Biel sukni ślubnej bardzo ładnie kontrastuje na fotografiach z głęboką zielenią lub jesiennymi brązami i pomarańczami.
  • Chrzest i fotografia dziecięca - warto umówić się na taką sesję jeszcze przed dniem chrztu w kościele, zapewniamy że warto to zrobić choćby tylko z uwagi na możliwość spędzenia dnia na łonie natury.

 

Galeria zdjęć

Serdecznie zapraszamy.

 

Image Gallery

{gallery}104{/gallery}

Fotoreportaże

Miejsca

User Login